Anioł 24. Stróż skutecznej komunikacji.

Jak się będziemy rozumieć, będzie dobrze. Nie będziemy się rozumieć... Rozumiemy się?

Dzielnicowy Parys i Anioł - Alternatywy 4. TVP.
Find out more

"Anioł" to niezbędnik dla efektywnej komunikacji!

"Anioł" to sprawna obsługa zgłoszeń!

System "Anioł" zadba by każda sprawa była właściwie obsłużona od początku do końca.

System nie powstał z pobudek komercyjnych. Do jego powstania zmotywowała potrzeba wspólnoty mieszkaniowej. Potrzeba sprawnej komunikacji!

Powstał z myślą o wspólnotach mieszkaniowych, ale... sprawdza się w każdej grupie wspólnych interesów. Przykładem jest udane wdrożenie w przedszkolu i firmie handlowej.

Ile razy zdarzyło się, że pewne sprawy zgłoszone na spotkaniu, w wymianie mailowej czy też telefonicznie zawiesiły sie gdzieś w próżni, nie zostały dokończone lub co gorsza, nigdy nie zostały zauważone?

Ile razy zdarzyło się, że po długiej ciszy ktoś zgłasza kilkanaście spraw na raz i z czystego niedopatrzenia osoba odpowiedzialna nigdy ich nie zauważyła?

Anioł rozwiązuje te wszystkie problemy: porządkując wszelkie zgłoszenia, oferując sprawną komunikację, czytelnie prezentując pozostałe sprawy i przede wszystkim dbając by żadna sprawa nie zginęła w natłoku zadań.

Czyli system Anioł to:


Pewność

Pewność, że każda sprawa zostanie załatwiona. Raz prędzej raz później, ale nic nikomu nie umknie. Nie tylko użytkownicy mają kontrolę nad wykonawcą, ale i ten nad ma kontrolę nad ilością zadań.

Bezpieczeństwo

System spełnia standardy bezpieczeństwa. Dostęp do danych osobowych (prócz administratora systemu) ma tylko użytkownik i zarządzający daną wspólnotą.
Wszystkie hasła są zaszyfrowane i nieczytelne dla nikogo.

Mobilność

Cały system został napisany tak by zachować pełną funkcjonalność zarówno na komputerach PC jak i na tabletach oraz smartfonach jednocześnie dopasowując się, aby zapewnić wygodę użytkowania.

Komunikacja

System powiadomień wspierający działanie "Anioła" został tak zoptymalizowany by nie zarzucać użytkowników masą wiadomości a jednocześnie by każdy był jak najlepiej poinformowany.

Zadowolenie.

Paroletnie doświadczenie pokazuje, że każdy użytkownik tego systemu; zarówno zgłaszający (np. lokatorzy) jak i odpowiedzialni za sprawy (np. administrator) jest z systemu bardzo zadowolony... a przecież o to w życiu chodzi ;)

Pomóż nam sobie pomóc!

Nie czekaj! Zaprzyjaźnij się z "Aniołem" już dziś.

Wypróbuj go! login:jan4demo@gmail.com hasło:jand

Z racji ogólnej dostępności konta testowej firma GoldNet Consulting nie ponosi odpowiedzialności za treści powstałe w wyniku działalności użytkownika testowego. W razie dostrzeżenia treści nielegalnych lub obraźliwych prosimy o kontakt.
Napisz do nas! Zaloguj się!
Poll saved. Thank you!
Poll deleted!